YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

9 Ekim Dünya Posta Günü'nde Müdürümüzden Anlamlı Ziyaret

09/10/2019
9 Ekim Dünya Posta Günü'nde Müdürümüzden Anlamlı Ziyaret

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, 9 Ekim Dünya Posta Günü münasebetiyle PTT Başmüdürü Elif Tan'ı ziyaret etti. Kendisinin ve çalışanlarının 9 Ekim Dünya Posta Günü'nü kutladı.

 

Müdürümüz Ali Tosun yaptığı ziyarette: "İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve PTT Başmüdürlüğü ile yaptığımız ortak projelerle, öğrencilerimizin sevdiklerine mektup yazdırılarak kutlanmasına vesile olduk. Günümüzde her şeyin elektronik olması ile unutulan mektuplaşma geleneğini öğrencilerimize hatırlattık. Öğrencilerimiz sevdiklerine kendi el yazıları ile duygularını aktardı.

 

Bu sebeple Müdürümüz, Başmüdürümüz Elif Tan'a: "Unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden mektuplaşmanın değerini öğrencilerimize anlatmamızda, göstermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bütün postacılarımızın 9 Ekim Dünya Posta Günü'nü kutluyorum" dedi.

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.