YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı

Yalova İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı

    Demokrasi kültürünün gelişmesinde ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşılmasında öncü bir role sahip olan; gerek ilimizde gerekse ülkemizde görevini özveriyle yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı” en içten dileklerimle kutluyorum.

     Türk basını tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirmiştir. Bunun en güzel örneğini 15 Temmuz gecesinde, ülkemizin birlik ve beraberliğine, devletimizin bekasına, milli iradeye ve demokrasimize kasteden darbe teşebbüsünde, basınımızın demokrasiden ve milletimizden yana sergilediği tutum ile görmekteyiz.

    Milli birlik ve beraberliğimizi koruyucu, demokrasimizi yüceltici yayın anlayışlarından dolayı basın mensuplarımızın her türlü övgüyü hak ettiğini düşünüyorum.

    Bu düşüncelerle; İlimiz basınına bu güne kadar olduğu gibi, bundan böyle de  ilkeli ve tarafsız bir anlayışla sürdüreceğine inandığım çalışmalarında başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Ali TOSUN

İl Milli Eğitim Müdürü

 

                                                                                                                                              

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.