YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım,

Başta internet ve sosyal medya olmak üzere bilgiye ve habere erişimin çeşitlendiği ve kolaylaştığı günümüz dünyasında, halkı doğru ve tarafsız haberle hızlı bir şekilde buluşturan siz gazetecilerimizin yaptıkları görevin önemi daha da artmaktadır. Bu bağlamda başarıları ve yetkinlikleriyle medyada etki uyandıran Yalova'daki basın kuruluşlarımızın ve gazetecilerimizin varlığı ilimize övünç ve bizlere gurur vermektedir.

Toplumu yakından ilgilendiren gelişmelerden anbean haberdar etmek uğruna zaman ve mekan gözetmeksizin gece gündüz demeden gözümüz kulağımız olduğunuz için sizlere en derin saygılarımı sunuyorum.

Haklıyı haksızdan ayırt ederek Hak için görevini ifa eden, zorluklara aldırış etmeyip hakkını veren fedakar gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nü kutluyorum.

 

Dr. Abdülaziz Yeniyol

İl Millî Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.