YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP-DÖGEP Kasım Ayı Toplantısı Çevrimiçi Olarak Yapıldı

12/11/2020
YÖGEP-DÖGEP Kasım Ayı Toplantısı Çevrimiçi Olarak Yapıldı

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kısa adı YÖGEP olan Yönetici Gelişim Programı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) 2020 yılı Kasım ayı toplantısı çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıya; Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Osman ŞELİMAN, il ve ilçelerdeki imam hatip lisesi ve ortaokullarının eğitim yöneticileri ile öğretmenleri katıldı.

Çiftlikköy Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Metin BEDİR tarafından YÖGEP kapsamında "Okul Yönetiminde Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Etkili ve Verimli Kullanımı", DÖGEP kapsamında; "e-Okul, MEBBİS, EBA Uygulamaları ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü portalları" ile ilgili sunum yapıldı.

Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Osman ŞELİMAN, çevrimiçi olarak düzenlenen toplantıya olan ilgilerinden dolayı katılımcılara teşekkür etti.


12-11-202012-11-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.