YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yalova Doğa Okulları ve Erasmus+ Projesi Misafirlerinden Ziyaret

09/11/2018
Yalova Doğa Okulları ve Erasmus+ Projesi Misafirlerinden Ziyaret

 

Yalova Doğa Anadolu ve Fen Lisesi eğitim yöneticileri, Erasmus+ Projesi kapsamında ilimizde bulunan yabancı misafirleri ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN’u ziyaret etti.

Avrupa´nın dört bir yanından gelen katılımcılarla, erken okul terkleri, disiplin ve motivasyon gibi konularda ortak çalışmalar yapmak, farklılıkları ve benzerlikleri ortaya çıkarmak, farklı uygulamalardan yeni yaklaşımlar öğrenerek etkili yöntemleri kendi okullarında uygulamaya koyarak daha başarılı ve huzurlu bir eğitim ortamı oluşturmayı amaçlayan bir Erasmus+ projesi olan ATLAS (All Together Learning At School) kapsamında Polonya, İspanya, İtalya, Portekiz ve Fransa’ dan gelen eğitim yöneticileri ve öğretmenler ile yapılan çalışma ile farklı ülkelerden öğrencilerle ortaklaşa yürütecekleri bu faaliyetler hem dil becerilerini geliştirecek hem de takım çalışması, problem çözme becerisi, liderlik, sunum becerisi gibi kabiliyetlerini ortaya koyma imkanı sağlanmıştır.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN; proje kapsamında Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen eğitimcileri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, Yalova Doğa Okulları’nın eğitim yöneticilerine teşekkür ederek proje çalışmalarında başarılar diledi.

09-11-201809-11-201809-11-2018

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.