YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden Ziyaret

10/01/2018
İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden Ziyaret

Altınova, Armutlu, Çınarcık ve Termal İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN´u makamında ziyaret ederek, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı  Birinci Döneminde ilçelerinde gerçekleştirdikleri eğitim öğretim faaliyetler ile ilgili bilgi vererek, ikinci dönemde yapılacak çalışmalar ile ilgili Müdürümüz ile istişarede bulundular.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz; dönem içerisinde bir çok kez bir araya geldiklerini, ilçelerimizde yapılan eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyerek, değerlendirmelerde bulunduklarını ifade etti. Birinci dönemde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı ilçe millî eğitim müdürlerimizi tebrik eden Müdürümüz, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak aynı başarıyı ikinci dönemde de beklediğini ifade ederek kendilerine teşekkür etti.


Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.