YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Öğretmenlerimize Mesajı

28/06/2019
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Öğretmenlerimize Mesajı

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,

2018-2019 Eğitim Öğretim yılını büyük bir özveri ve gayretle tamamlayan sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Neslimizin yetişmesinde en büyük pay sahibi, eğitimin vazgeçilmez unsuru, yıl boyunca sorumluluk bilinci ve büyük özveri ile çalışan sizleri, gösterdiğiniz gayretlerden dolayı içtenlikle kutluyorum. Fedakârlıklarınızla şekillenen geleceğimiz için yoğun bir yıl geçirdiniz, emeğinize ve yüreğinize sağlık.

Eğitim demek öğretmen demektir. Bu anlamda dünyanın en büyük sorumluluğu öğretmenlere verilmiştir. Bu düşünceyle öğretmenliği sevgi üzerine inşa ederek her çocuğumuzun aklından önce gönlüne girmek öncelikli metodumuzdur.

2023 eğitim vizyonumuzun insan odaklı yaklaşımıyla, birikimi ve donanımı ile özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirecek eğitim anlayışını siz öğretmenlerimizle büyüteceğiz.

Beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi emreden, kalemin kılıçtan üstün olduğu bir medeniyetin mensupları olarak, temel değerlerimizin çocuklarımızın hayatında neşv-ü nema bulmasında vesile olan sizlere, millet olarak çok şey borçluyuz.

Birlikte daha güçlüyüz ve geleceğe dair çok büyük hedeflerimiz ve sarsılmaz inancımız var. Sizlerle birlikte 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda kurumlarımızın niteliğini arttırarak, adım adım daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefledik. Azimle, kararlılıkla ve iyi uygulamaların doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla birlikte ilham vermeye devam edeceğiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim teşkilatlarımız, okullarımız daha iyi bir gelecek kurma sevdasıyla seferber edilmiş durumda. Maddi kaynaklarımız, proje çalışmalarımız ve tüm çalışanlarımız bu kutsal emanetin parçasıdır.

Bu düşüncelerle, eğitim için desteklerini eksik etmeyen il ve ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticilerimizi, okul müdür ve müdür yardımcılarımızı ve öğretmenlerimizi ayrı ayrı tebrik ve teşekkür ediyor, öğretmenlerimize sağlık ve huzur içinde bir yaz tatili diliyorum.


Ali TOSUN
İl Millî Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.