YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun Okul Müdürleri ile e-Konferans ile Toplantı Yaptı

01/04/2020
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun Okul Müdürleri ile e-Konferans ile Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, okul müdürleri ile e-Konferans ile toplantı yaptı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Şube Müdürleri ve Okul müdürleri ile yaptığı toplantıda uzaktan eğitim konusunda bilgiler paylaşarak okulla ilgili motivasyonu korumak için yapılan çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Üretimleriyle topluma destek olan meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerine bir kez daha teşekkürlerini ileten Müdürümüz, son zamanlarda Koronavirüs çalışmalarında da Yalovamızın en önde giden illerden bir tanesi olduğunu söyledi.

Müdürümüz: " Müdürlüğümüzce "Öğretmenin Yanında" projesiyle uzaktan eğitim modelini birebir başlattık. Öğretmenlerimiz öğrencilerine online ders anlatmaya başladılar. Bu süreçte öğrencilerin vakitlerini verimli geçirmesi için ve ailelerimizin yanında olmak için tüm öğretmenlerimizle beraber seferberliğe başladık. Ben buradan tüm öğretmenlerime şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varlar diyorum. İl ve İlçe müdürlerime ve okul yöneticilerime, öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizde toplum olarak birlik beraberliğimizi sağlayarak en büyük katkı veren camiaların başında geleceğiz. Eğitim camiası zaten üzerine düşen görevi yapmaktan kaçınmaz. Toplumda lider olur. Bu süreci birlikte başarıyla sürdürmeye gayret edeceğiz.

 Eğitim camiasına ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde ortaya koydukları sorumluluk yaklaşımı için teşekkürlerini iletti.


01-04-202001-04-202001-04-202001-04-202001-04-202001-04-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.