YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Emniyet Mensuplarını Unutmadı

10/04/2020
İl Millî Eğitim Müdürlüğü Emniyet Mensuplarını Unutmadı

Koronavirüsle mücadele kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğü önemli bir farkındalığa imza attı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Polis Haftası nedeniyle görev yapan Emniyet Mensuplarını ziyaret ederek, siperli maske hediye etti.

Müdürlük personeli ve öğretmenler Polis Merkezleri'ni, kontrol noktalarını, ziyaret ederek, Koronavirüsle mücadele kapsamında yoğun mesai harcayan Polislere siperli maske hediye etti.

Emniyet Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası nedeniyle öğretmenler yapmış oldukları 300 adet siperli maskeyi dağıtarak Emniyet Mensuplarını unutmadı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapmış oldukları siperli maskeleri ilk önce Sağlık çalışanları ve şimdi de Emniyet mensuplarına dağıtarak bu zor dönemde risk altında çalışanlara destek olduklarını söyledi.

Polis Haftası nedeniyle açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, "Polis Teşkilatımız;  aziz vatanımızın, şanlı bayrağımızın, kadim milletimizin,  milli ve manevi değerlerimizin teminatıdır. Nice kahramanlık destanını gönüllere nakşeden polislerimiz, hayatımızın her alanında huzurun hâkim olması adına, devletimizin dirayet ve merhametinin de temsilcisi olmuşlardır. Teşkilatımızın bu uğurda gösterdiği azim ve kararlılık dün olduğu gibi bugün de bizleri gururlandırmaya devam ediyor.

Halkın güvenliği ve huzuru için çalışan polis memurları, aynı zamanda 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz demeden bu süreçte yine ön plana çıkarak vatandaş için en iyisini vermeye çalışıyorlar" ifadesinde bulundu.

Emniyet Teşkilatımızı ileriye taşıyacak her adımın destekçisi olduğunu bir kez daha vurgulayan Müdürümüz, polislerin, güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile eğitimden spora birçok alanda, özellikle genç nesillerimizde farkındalık oluşturduğunu hatırlattı.

Müdürümüz, "Son günlerde dünya ve ülkemizin sağlığını tehdit eden Koronavirüs salgınına karşı da milletimizi korumak için büyük bir özveri ve fedakarlıkla mücadele eden polislerimizin sağlığı ve güvenliği için yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Emniyet Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü dolayısıyla şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi olanları ise minnetle anmayı da unutmayan Müdürümüz, görevleri başında hizmet vermekte olan polislerimize başarı, ailelerine de sağlık, mutluluk dileyerek Yalova'daki mensupları başta olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını kutladı.

Polisler de siperli maskeler için ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İl Müdürü Ali Tosun'a ve öğretmenlere teşekkür etti.


10-04-202010-04-202010-04-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.