YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Geneli İlkokul Müdürleri ile Uzaktan Eğitim Sürecini Değerlendirme ve Yeni Döneme Hazırlık Toplantıları

01/06/2020
İl Geneli İlkokul Müdürleri ile Uzaktan Eğitim Sürecini Değerlendirme ve Yeni Döneme Hazırlık Toplantıları

Ülke genelinde normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte İl Millî Eğitim Müdürlüğü uzaktan eğitim sürecini değerlendirme ve yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili hazırlık toplantıları düzenliyor.

Koronavirüs salgını sürecinde eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle sık sık bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, İl Geneli İlkokul MüdürlerToplantısını Zoom platformu üzerinden İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile yaptı.

Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde maske takılarak yapılan toplantılarla ilgili değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, pandemi sürecinde tüm eğitim camiasının yoğun bir çalışma dönemi geçirdiğine dikkat çekerek, çalışmalar kapsamında farklı konularda canlı yayınlar, masal anlatımları, eğitim içerikli sohbetler, kültürel ve sanatsal programlar gerçekleştirildiğini ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, pandemi sürecindeki üstün gayretleri nedeniyle okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkür ederken, vaka sayısındaki memnuniyet veren azalmalar sonucu geçilen normalleşme sürecinin hepimiz için hayırlara vesile olmasını ve bu salgın hastalığın tüm dünyadan bir an önce silinmesini temenni etti.

02-06-202002-06-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.