YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekonomiye Katkı Sunan Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Bakanlıktan Teşekkür Belgesi

05/11/2019
Ekonomiye Katkı Sunan Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Bakanlıktan Teşekkür Belgesi

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ile Mesleki Eğitim Merkezlerinde bu yılın 10 ayında yapılan üretimden 217 milyon lira gelir elde edildi. Bakanlığımızca en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürüne teşekkür belgesi verildi.

Teşekkür Belgesi, en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 okuldan biri olan Şaban Temuge Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Demirci'ye Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer tarafından verildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun: "En fazla üretim ve hizmet geliri sağlayarak Teşekkür Belgesi alan Şaban Temuge Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ekonomiye katkı sağlayarak 20 okul arasında yer aldı.

Uygulamalı eğitim imkanı veren ve öğrencilere sektörün istediği becerilerin kazandırılmasında büyük fırsat sunan Şaban Temuge Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tebrik ediyorum.

Okulumuzda üretimi artırma çalışmalarını devam ettirerek, mezun edeceği öğrencilerin mezuniyet alanlarında istihdam imkanlarını da artırmaya vesile olan başta okul idarecilerimiz olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, örnek çalışmalarının devamını diliyorum." dedi.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.