YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Üçüncüsü Nisa Camadan'ı Tebrik Etti

11/11/2019
Dünya Üçüncüsü Nisa Camadan'ı Tebrik Etti

Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun Yalova Termal Fen Lisesi'ni ziyaret etti.

Romanya'da düzenlenen 2019 Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası'nda sağ ve sol kolda Dünya Üçüncüsü olan Fen Lisesi Öğrencisi Nisa Camadan'ı okulunda ziyaret eden Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, öğrenciyi başarısından dolayı tebrik ederek hediye takdiminde bulundu.

Hem Fen Lisesinde başarılı bir öğrenci hem de başarılı bir sporcu olan öğrencimizi tebrik ederek başarı dileklerini ileten İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun: "Öğrencilerimiz aldıkları başarılarla bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Mart ayında Türkiye Şampiyonu ve Mayıs ayında Avrupa Şampiyonu olan öğrencimiz, ardından bir güzel haber de Romanya'da gerçekleştirilen Dünya Güreş Şampiyonası'ndan geldi. Öğrencimiz ilk defa katıldığı dünya şampiyonasında iyi bir kariyer başlangıcı yaparak, bronz madalya almayı başardı. Önümüzdeki dönemlerde öğrencimizin başarıları katlanarak artacağına ve böylece hem Yalovamız hem de ülkemiz adına kıvanç duyulan derecelerin gelmeye devam edeceğine gönülden inanıyorum. Ayrıca öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için büyük gayret gösteren Termal Fen Lisesi'ndeki öğretmenlerine ve ailesine teşekkür ediyorum." dedi.


11-11-201911-11-201911-11-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.