YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çınarcık Huzurevi Yaşlı Temsilcisi Necla Göktunalı’dan İl Millî Eğitim Müdürümüze İade-i Ziyaret

21/12/2017
Çınarcık Huzurevi Yaşlı Temsilcisi Necla Göktunalı’dan İl Millî Eğitim Müdürümüze İade-i Ziyaret

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN; Çınarcık Huzurevinden ziyaretine gelen konuğunu makamında büyük bir nezaketle ağırladı.

Müdürümüz; “Yaşlılarımız bizim için yaşayan tarih, onun da ötesinde dünyanın temel yapı taşları konumunda. Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin. Sevginin dilinin ırkının ve ideolojisinin olmadığı bilinciyle; eğitim-öğretimde, sosyal etkinlik ve sportif faaliyetlerimizde çocuk, genç, yaşlı, engelli ayrımı gözetmeksizin Hz. Mevlana´nın söylediği gibi gönüllere sevgi ekerek güzel çiçeklerin türeyeceğinden emin olarak değerlerimizle yola çıkıyor; gönüllerimiz çoraklaşmasın diyoruz.” İfadelerini kullandı.

Necla GÖKTUNALI; “İlgi ve alakalarından dolayı İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN’ a teşekkür ediyoruz. Gerek kurumsal olarak; gerek şahsi olarak yarışmalarımızda, özel günlerimizde her zaman varlığını yanımızda hissediyoruz.” dedi.

Hoş sohbetin gerçekleştiği ziyarette hayatın her yaştaki güzelliğine değinen Müdürümüz; “Kıymetli büyüklerimiz bizim anamız-babamız, baş tacımızdır. Gönlümüz de kapılarımız da onlara her daim açık. ‘Eğitimin yaşı yok!’ düsturundan hareketle dün olduğu gibi bugün de yarın da İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak değerli büyüklerimizin yanındayız.” dedi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 

21-12-201721-12-2017

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.